Zakolanówki i pończochy z kokardką lub podwiązką

Nie jest rzeczą trudną domyślić się co kryje się pod nazwą „zakolanówki“. Chodzi oczywiście o część garderoby wyglądającą jak nieco dłuższe podkolanówki lub trochę krótsze pończochy. Jest ona propozycją wprost idealną kiedy przyjdą chłodniejsze dni. Oprócz tego, że ogrzeją twoje nogi, sprawią również, że poczujesz się niezwykle seksownie i atrakcyjnie. Seksapilu bez wątpienia dodadzą ci możliwe ich zakończenia, czyli kokardka bądź podwiązka.

Oferta producentów jest zróżnicowana na tyle, aby zadowolić wszystkie, nawet najbardziej wybredne gusta klientek. Dlatego też mogą one do woli przebierać zarówno jeśli chodzi o kwestię kolorów, wzorów jak i materiału. Wpływ na wybór odpowiednich będzie miało kilka czynników. Przede wszystkim sytuacje, w jakich zamierzamy je zakładać. Jeśli pragniemy uniwersalnego modelu najlepiej zdecydować się na grube, maskujące zakolanówki w kolorze czarnym. Natomiast jeśli szukamy czegoś na wyjścia, na przykład ze znajomymi, warto skusić się na małe szaleństwo i nie ograniczać się w kwestii oryginalności. Najważniejsze, żeby dobrze się czuć w zakupionym modelu. Nie oznacza to jedynie wygody. Trzeba również mieć poczucie własnej atrakcyjności.

Zakolanówki to jednak nie wszystko. Co bowiem z pozostałą częścią nogi? Aby osłonić ją przed zimnem najlepiej założyć rajstopy. Zawsze idealnie będą komponowały się te w kolorze cielistym. Nie oznacza to oczywiście, że nie można zaszaleć w kwestii kolorów. Najważniejsze, aby to nam podobała się stylizacja, którą wybierzemy.
Aby wyeksponować zakolanówki najlepiej postawić na krótką spódniczkę bądź sukienkę czy krótkie spodenki w sportowym stylu. Niezbyt polecane są eleganckie stylizacje.

Czego jeszcze nam brakuje do całości stylizacji? Oczywiście butów. Jakie będą się prezentowały najlepiej w tym przypadku? Z pewnością na kozaczki na wysokim obcasie. Mogą to być botki bądź modele o wyższej cholewce. Dla miłośniczek wygody propozycja brzmi : kozaczki na płaskim obcasie bądź też oficerki.

Aby zakolanówki dobrze prezentowały się na nodze muszą być dobrze dobrane, czyli trzeba zdecydować się na właściwy rozmiar pończoch. Musi on być taki, aby zbytnio nie uciskał naszej nogi, z drugiej zaś strony, aby nie był za luźny.