Do pasa ze szwem

Pończochy samonośne to wynalazek ostatnich czasów. Dawniej kobiety nie posiadały takich udogodnień, dlatego chcąc seksownie osłonić swoje nogi musiały zakładać specjalny pas. Zapewniał on stabilność pończoch. Tak sytuacja przedstawiała się dawniej. A jak jest teraz? Wbrew pozorom popularność tradycyjnych pończoch wcale nie maleje.   Dlatego w ofercie producentów bez problemów znajdziemy rozmaite modele pasów do pończoch.

Jak już zostało wspomniane pas jest najważniejszym elementem. Do właśnie dzięki niemu mamy pewność, że pończochy pozostaną na właściwym miejscu, zamiast zsuwać się podczas ruchu. Aby jednak odpowiednio spełniał swoją funkcję pończochy trzeba starannie zapiąć. Przede wszystkim jednak trzeba starannie dobrać sam pas. Po pierwsze musi on być dopasowany do naszych rozmiarów. Na jego wybór będzie miał wpływ także przeznaczenie tej części garderoby. Oczywiste jest, że inny model trzeba wybrać na codzienne wyjścia, odmienny zaś w przypadku gdy ma być seksowną bielizną do sypialnianych igraszek.

Pończochy same w sobie są seksowne. Można jednak dodać im seksapilu. Wystarczy zainwestować w dodatkową część garderoby. Jaką? Oczywiście gorset. Dzięki niemu zyskamy całą kreację, która sprawi, że poczujemy się niezwykle atrakcyjnie. Połączenie gorsetu z pończochami nie jest oczywiście strojem jedynie do sypialni. Można go z powodzeniem założyć po prostu jako bieliznę, na przykład pod wieczorową suknię.

Czas przejść do drugiego, równie ważnego, elementu mianowicie samych pończoch.  Jakie mogą one być? Trudno udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Wszystko bowiem będzie zależało od gustu potencjalnej nabywczyni. Producenci zadbali, aby zaspokoić każdy z nich. Dlatego w ich ofertach znajdziemy zarówno pończochy gładkie, pozbawione jakichkolwiek deseni, jak i również modele wzorzyste. Wśród tych drugich natrafimy między innymi na kwieciste desenie.

My, kobiety, zawsze mamy ten sam problem : jakie buty dobrać do stroju. W przypadku pończoch łączonych z pasem koniecznie musi to być obuwie na obcasie. Wtedy bowiem całość nabiera seksownego wyglądu. Jeśli założymy płaskie buty strój straci na wartości. Zupełnie zakazane jest oczywiście obuwie sportowe. Z nim możemy łączyć zimowe pończochy wełniane. Ich żywe kolory z pewnością będą się idealnie komponować.